Zaadoptuj zwierzaka

Aby zapewnić coraz lepsze warunki życia zwierzętom w naszym ZOO prowadzona jest akcja honorowej adopcji - sponsoring. Czy każdy może adoptować tygrysa czy wielbłąda? Oczywiście, że tak!

W dodatku adopcja zwierzęcia z zoo – to wiele korzyści!

Dzięki instytucji ZOO, przedsiębiorstwa różnych branż (motoryzacyjnej, energetycznej, spożywczej, gastronomicznej, usługowo handlowej itp.) uczestniczą w szerzeniu świadomości pro-ekologicznej pośród zwiedzających. Poprzez zwiększenie atrakcyjności miejsca, do którego ich klienci przychodzą w celu relaksu, biorą czynny udział w edukacji miasta i regionu.

Działania pro-ekologiczne przynoszą firmom zyski długofalowe. „ Zielony” wizerunek instytucji wiąże się ze wzrostem zainteresowania inwestorów, gdyż dla wielu z nich wiarygodność finansowa firmy jest uzależniona od jej wiarygodności społecznej. Obecnie u wielu konsumentów nastąpił wzrost świadomości ekologicznej, co oznacza, że w swoich wyborach kierują się zaufaniem do danej marki i jej wizerunkiem.

Naszą akcję kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Oprócz odruchu serca, to również doskonała możliwość promocji firmy. Dzięki adopcji logo Państwa firmy (lub nazwisko osoby prywatnej) zostanie umieszczone przy wybiegu zwierzęcia oraz na stronie internetowej naszego ZOO. Dodatkowo firmy mogą wykorzystywać tę informację na swoich materiałach reklamowych, co na pewno wzmocni pozytywny wizerunek firmy i wspomoże działania public relations. Mogą Państwo wybrać dowolne zwierzę z kolekcji naszego ogrodu (patrz lista).

Prosimy o kontakt e mail adopcja@zoo-laczna.pl